КПГМЛ запрошує на навчання випускників 9 та 11 класів. Високий рівень освітнього процесу. Можливість всебічного розвитку особи по інтересах. Працевлаштування.

 

 

НАШІ СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ

 

 

Важливу роль у навчальному процесі Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею, підвищенні якості професійного навчання, адаптації молодих робітників до нових економічних умов, закріплення їх на робочих місцях, відіграють соціальні партнери - підприємства-замовники робітничих кадрів, які мають потребу в робітниках і при цьому беруть активну участь у підготовці висококваліфікованих спеціалістів (Публічне акціонерне товариство «АрселорМіттал Кривий Ріг», ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА», ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», ТОВ «Фольксваген Центр Кривий Ріг» тощо).

 Завдяки тісній співпраці з підприємствами здійснюється наполеглива послідовна робота щодо оновлення навчально-матеріальної бази КПГМЛ, створення сприятливих умов для якісної підготовки кваліфікованих робітників.

 Саме за сприяння партнерів педагогічні працівники та здобувачі освіти мають можливість безкоштовно удосконалювати майстерність, беручи участь і у Всеукраїнських майстер-класах та конкурсах.

 Адміністрація КПГМЛ розробила напрями спільної діяльності з соціальними партнерами. Це сприятиме:

  •  підвищенню якості підготовки робочої сили; коригуванню обсягів і напрямів підготовки робітників;

  •  систематичній підтримці розвитку системи профорієнтації;

  •  сприянню впровадження механізмів стимулювання роботодавців

 Спільні дії закладу та підприємств забезпечують:

  •  прогнозування потреби підприємств у робочих кадрах;

  •  підготовку пропозицій щодо обсягів і напрямів підготовки;

  •  залучення кваліфікованих працівників підприємств до участі в навчальному процесі;

  •  надання підприємствами робочих місць для проходження виробничої практики учням ліцею

  •  участь представників підприємств у підсумковій атестації випускників;

  •  надання підприємствами можливостей педпрацівникам ліцею ознайомлюватися з новими технологіями, сучасним обладнанням і технікою, проходженням стажування;

  •  працевлаштування випускників ліцею, забезпечення їх адаптації та закріплення на робочих місцях;

  •  оцінку якості професійної підготовки робітничих кадрів.

 

 Отож партнерство – шлях до оновлення змісту професійної підготовки кваліфікованих робітників в навчальному закладі. Вивчення вимог роботодавців, провідних фахівців галузі, колишніх випускників, потенційних працівників підприємств у формі анкетування, співбесід, залучення їх до участі в роботі державних кваліфікаційних комісій сприяє покращенню підготовки кадрів. Ця інформація допомагає визначити, які складові навчальних програм є застарілими та неактуальними, потребують вилучення або удосконалення. Зміни, які пропонується вносити до навчальної програми, обговорюються з представниками підприємств, установ, організацій, розглядаються на засіданнях методичних комісій; роботодавець хоче бачити не тільки навченого основних прийомів роботи працівника, а й відповідальну, творчу, активну особистість. Досягти цього допомагає впровадження сучасних форм, методів і технологій проведення навчальних занять: уроки з використан­ням проектних та особистісно-орієнтованих технологій.


 

Free Web Hosting